Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2024”

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par dzimto pilsētu, Latviju, Eiropu un pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Latvijā un pasaulē”.

Latgales studenti ir  aicināti pieteikties diskusijai un mentoringam “Mans uzņēmējdarbības ceļš Latgalē”

Latgales plānošanas reģions 2023. gada 15. novembrī projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē diskusiju un mentoringa pasākumu Latgales augstāko izglītības iestažu studentiem, lai veicinātu Latgales jauniešu motivāciju, interesi uzsākt uzņēmējdarbību Latgalē.

Izsludināta pieteikšanās jauniešu mediju nometnei “Young Media Sharks”

No 24. līdz 29. oktobrim norisināsies ikgadējā mediju nometne "Young Media Sharks", kuru jau absolvējuši 360 jaunieši. Tukuma novada kinopilsētiņā “Cinevilla” pulcēsies 32 vidusskolēni no visas Latvijas, lai nedēļas garumā iegūtu unikālas zināšanas un praktiski darbotos iedvesmojošu Latvijas un ārvalstu mediju profesionāļu vadībā. Piesakies nometnei līdz 18. oktobrim mājaslapā www.youngmediasharks.eu!

Aicinājums pieteikties talantu konkursam “JAUNATNEI IR TALANTS”

Aicinām pieteikt dalībniekus divās vecuma kategorijās: no 0 līdz 12 gadiem (bērnu grupā), kā arī 13 - 25 gadiem (jauniešu grupā). Katrā no vecuma kategorijām paredzētas lielas naudas talanta attīstībai. Paredzētās balvas: 3. vieta - 200 EUR, 2. vieta - 300 EUR, 1. vieta 500 EUR. Tāpat visi FINĀLA dalībnieki saņemt piemiņas dāvanas no sadarbības partneriem.

Rēzeknes Jauniešu domes dalībnieku piedzīvojumiem starptautiskajā nometnē Vācijā

Kas ir ilgtspējība? Ko tā nozīmē man? Vai šis temats ir pietiekoši svarīgs, lai veltītu tam uzmanību? Atbildes uz šiem jautājumiem Rēzeknes Jauniešu domes dalībnieki meklēja starptautiskajā nometnē “Sustainability and Youth”, Vācijas pilsētā Schierke. Pateicoties 20.gadus ilgajai sadarbībai ar Vācijas organizācijām Schierker Baude un Landessportjugend Sachsen-Anhalt, katru vasaru mūsu pilsētas aktīvākajiem jauniešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties starptautiskajā nometnē jauniešu apmaiņas projekta ietvaros.

„Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā, paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem.

IZSLUDINĀTS JAUNATNES INICIATĪVU PROJEKTU KONKURSS

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu mazajiem jaunatnes iniciatīvu projektiem.

Konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai skolēnu vasaras brīvlaikā

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem. Konkursa mērķis ir attīstīt nometņu darbību pilsētā, veicināt kvalitatīvu nometņu darbības programmu īstenošanu.

Projekts „Jauniešu līdzdalības platforma”

Rādīt vairāk