Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra Jaunatnes lietu nodaļas aktualitātes

Visa 2018./2019. mācību gada garumā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” jaunatnes lietu nodaļā darbosies brīvprātīgie jaunieši “Erasmus+” programmas ietvaros.

Pasākums “ Kafija ar politiķiem”.

Līdzdalības pasākuma “Kafija ar politiķiem” mērķis ir sniegt iespēju Rēzeknes jauniešiem un pašvaldības deputātiem satikties vienkopus, lai nepiespiestā un brīvā gaisotnē pārrunātu jauniešiem nozīmīgus jautājumus. Diskusija “Kafija ar politiķiem” ir lielisks veids kā tuvināt jauniešus un pašvaldības politiķus, veicināt abpusēju dialogu un sadarbību.

Latgales Reģionā labo darbu festivāls Rēzeknē!

2018. gada 12. oktobrī plkst. 12.30 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā“ Zeimuļs” notiks pasākums – “Labo darbu gadatirgus”. Festivāla ietvaros aktīvākie labo darbu veicēji Latgalē demonstrēs savu veikumu un iepazīsies ar citu sniegumu. Pasākuma noslēgumā Rēzeknes pilsētas Kultūras namā festivāla dalībnieki piedalīsies Jauniešu muzikālajā parādē “ Manc Akorc”, kas šogad par godu Latvijas simtgadei priecēs ar latviešu autoru dziesmām un skaņdarbiem latviešu valodā.

Izsludina jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu mazajiem jaunatnes iniciatīvu projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt Rēzeknes pilsētā darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, audzēkņu pašpārvaldes, jauniešu neformālās grupas, veicināt jauniešu līdzdalību Rēzeknes pilsētas kultūras, sociālajos, ekonomiskajos un politiskajos procesos.

Konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai skolēnu rudens brīvlaikā

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem. Konkursa mērķis ir attīstīt nometņu darbību pilsētā, veicināt kvalitatīvu nometņu darbības programmu īstenošanu.

JAUNIEŠU DOME AICINA!

Un mūsu galvenais mērķis ir uzlabot Rēzeknes jauniešu – personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem – dzīves kvalitāti, nodrošināt Rēzeknes jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, kā arī veicināt jauniešu pilntiesīgu līdzdalību sociālajā, ekonomiskajā , politiskajā un kultūras jomā gan vietējā , gan valsts mērogā.

Rēzeknes jaunieši piedalījās starptautiskā nometnē Vācijā

Nometne Vācijā ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīt cilvēkus no dažādām valstīm, pilnveidot savas prasmes un gūt neaizmirstamas atmiņas. Šogad uz Šīrki devāmies mēs – 9 jaunieši, kuri visu gadu ir aktīvi strādājuši Rēzeknes pilsētas jauniešu domē un esam ļoti priecīgi par iespēju visi kopā doties piedzīvojumā.

Jauniešu domes jauniešu vasara

Rēzeknes pilsētas jauniešu domes jaunieši aktīvi strādā arī vasaras periodā. Jau 1. jūnijā jauniešu domes dalībnieki piedalījās dienas izbraucienā ar kanoe laivām pa Rēzeknes upi, kas bija izaicinājumu un gribasspēka un mērķtiecības pārbaudījums visiem, kā arī komandas saliedētības un sadarbības pierādījums. Pēc noairētiem 18 km bija gandarījums, ka tika pieveikts sarežģītais upes posms.

Projekts “The Business of Future” Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gada ietvaros.

Apstiprināts projekts "The Business of Future" Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gada ietvaros. Programmas mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisku attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam.

„ Saldējums ar lielajiem” notiek jau 5 gadus.

Otrdien, 2018. gada 22. maijā Rēzeknes pilsētas domē notika diskusijas pasākums „Saldējums ar lielajiem”, kurā 51 bērns no Rēzeknes pilsētas skolām, Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes jaunieši, skolotāji un jaunatnes nodaļas darbinieki tikās ar 5 Rēzeknes pilsētas domes deputātiem – priekšsēdētaja vietniekiem- Lidiju Ostapcevu, Andreju Rešetņikovu un Alekseju Stecu, un Rēzeknes pilsētas domes deputātu Jāni Krišānu un Olgu Strodi, pasākumā piedalījās Rēzeknes pilsētas domes galvenā juriste Margarita Voiciša un sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Pozņakovs. Uz pasākumu tika aicināti visu skolu audzēkņi vecumā no 8 līdz 12 gadiem un visi domes deputāti. Diskusija “Saldējums ar lielajiem” tiek rīkota jau piekto gadu.

Rādīt vairāk