Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Apmaiņas programma jauniešiem no ASV vēstniecības

ASV vēstniecība Rīgā aicina Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus vecumā no 16 līdz 18 gadiem piedalīties Bendžamina Franklina programmas vasaras institūtā. Tā ir četru nedēļu gara intensīva apmaiņas programma, kas ir radīta, lai stiprinātu Eiropas un ASV jauniešu saikni un kopīgās vērtības.

Izsludina pieteikšanos Rēzeknes valstspilsētas jauniešu forumam “Iedvesmo Rēzekni”

Līdzdalības pasākums.

Noslēdzoties jaunatnes plānošanas dokumenta periodam Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “ Zeimuļs” aicināja biedrības, izglītības iestādes un pašvaldības iestādes sniegt informāciju par darbu ar jauniešiem un rīkotājam aktivitātēm. Notika arī līdzdalības pasākums, lai kopīgi diskutētu, izvērtētu paveikto un izstrādātu priekšlikumus turpmākai darbībai un plānošanas dokumenta izstrādei.

Izsludināta pieteikšanās inovatīvu biznesa ideju konkursam Latgalē “Nākotnes atslēga 2024”

Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina pieteikt dalību inovatīvu biznesa ideju konkursā „Nākotnes atslēga 2024” ar iespēju vismaz 5 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2024”

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par dzimto pilsētu, Latviju, Eiropu un pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Latvijā un pasaulē”.

Latgales studenti ir  aicināti pieteikties diskusijai un mentoringam “Mans uzņēmējdarbības ceļš Latgalē”

Latgales plānošanas reģions 2023. gada 15. novembrī projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē diskusiju un mentoringa pasākumu Latgales augstāko izglītības iestažu studentiem, lai veicinātu Latgales jauniešu motivāciju, interesi uzsākt uzņēmējdarbību Latgalē.

Izsludināta pieteikšanās jauniešu mediju nometnei “Young Media Sharks”

No 24. līdz 29. oktobrim norisināsies ikgadējā mediju nometne "Young Media Sharks", kuru jau absolvējuši 360 jaunieši. Tukuma novada kinopilsētiņā “Cinevilla” pulcēsies 32 vidusskolēni no visas Latvijas, lai nedēļas garumā iegūtu unikālas zināšanas un praktiski darbotos iedvesmojošu Latvijas un ārvalstu mediju profesionāļu vadībā. Piesakies nometnei līdz 18. oktobrim mājaslapā www.youngmediasharks.eu!

Aicinājums pieteikties talantu konkursam “JAUNATNEI IR TALANTS”

Aicinām pieteikt dalībniekus divās vecuma kategorijās: no 0 līdz 12 gadiem (bērnu grupā), kā arī 13 - 25 gadiem (jauniešu grupā). Katrā no vecuma kategorijām paredzētas lielas naudas talanta attīstībai. Paredzētās balvas: 3. vieta - 200 EUR, 2. vieta - 300 EUR, 1. vieta 500 EUR. Tāpat visi FINĀLA dalībnieki saņemt piemiņas dāvanas no sadarbības partneriem.

Rēzeknes Jauniešu domes dalībnieku piedzīvojumiem starptautiskajā nometnē Vācijā

Kas ir ilgtspējība? Ko tā nozīmē man? Vai šis temats ir pietiekoši svarīgs, lai veltītu tam uzmanību? Atbildes uz šiem jautājumiem Rēzeknes Jauniešu domes dalībnieki meklēja starptautiskajā nometnē “Sustainability and Youth”, Vācijas pilsētā Schierke. Pateicoties 20.gadus ilgajai sadarbībai ar Vācijas organizācijām Schierker Baude un Landessportjugend Sachsen-Anhalt, katru vasaru mūsu pilsētas aktīvākajiem jauniešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties starptautiskajā nometnē jauniešu apmaiņas projekta ietvaros.

„Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā, paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Rādīt vairāk