Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Starptautiskā nometne Vācijas Harca kalnu reģionā

ARPC „Zeimuļs” sadarbībā ar Vācijas federālās valsts Saksijas – Anhaltes apvienību „Bērnu un jauniešu atpūtas centri” aicina 10 skolēnus (10-14 g.) piedalīties starptautiskajā nometnē vasarā no 30. jūlija līdz 10. augustam Vācijā.

“Mums ir vajadzīga nākotne”, “Mēs esam nākotne”, “Nekas nav neiespējams – mēs jums ticam” – šie bija saukļi starptautiskai jauniešu tikšanās “PARTI(cipate) FUTURE”.

Februāra sākumā 10 aktīvākie jaunieši no Rēzeknes Jauniešu domes piedalījās jauniešu apmaiņas programmā “Parti(cipation) for Future”, ko organizēja Konske 1. vidusskolas apvienība un Vācijas brīvā laika un sporta organizācijas „Schierke Baude”

Iedvesmo Rēzekni!

Piektdien, 27. janvārī, ARPC “Zeimuļs” aktu zālē notika Rēzeknes valstspilsētas Jauniešu forums “Iedvesmo Rēzekni”. Pasākumā atskatījāmies uz 2022. gadā padarīto Rēzeknes valstspilsētas jaunatnes politikas jomā. Svinīgajā pasākumā tika godināti labākie jaunatnes nozares censoņi, kā arī goda nomināciju ieguvēji – “Labākā nometne Rēzeknes bērniem”, “Rēzeknes valstspilsētas jauniešu iedvesmotājs”, “Rēzeknes valstspilsētas jauniešu virzītājspēks”, “Labākais iniciatīvu projekts Rēzeknē” un “Rēzeknes pilsētas gada iedvesma”. Pieteikt pretendentus varēja ikviens un kopumā tika saņemti 34 pieteikumi.

Izglītības iestāžu pašpārvaldēm iespēja iegūt finansējumu iniciatīvā “Kontakts”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) aicina Latvijas skolu pašpārvaldes līdz 2023.gada 5.februārim pieteikties iniciatīvai izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”.

Rēzeknes pilsētas jauniešu forums “Iedvesmo Rēzekni”: piesaki labākos jaunatnes nozares censoņus

Kur vienuviet satikt jaunatnes darba entuziastus un jauniešus? Kur rodas jaunas idejas jaunietim draudzīgas pilsētas attīstībai? Un kur piešķirs nominācijas visaktīvākajiem censoņiem? Rēzeknes valstspilsētas jauniešu forumā „Iedvesmo Rēzekni” 2023. gada 27. janvārī ZEIMUĻĪ!

Ziemassvētku autoorientēšanās “Nakts uz riteņiem 4”

Ziemassvētku piparkūkas jau ir uzceptas un svētku pantiņi nolasīti, un, Tu nezini, kā lietderīgi pavadīt savu vakaru? Tad piesaki savu komandu uz autofotoorientēšanos, lai veco gadu godam pavadīt un jauno sagaidīt.

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2023”

Šī gada 3.novembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2023” pirmo sezonas spēli. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par dzimto pilsētu, Latviju, Eiropu un pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Latvijā un pasaulē”.

Jauniešus aicina pieteikties bezmaksas ceļošanas biļetēm Eiropas iepazīšanai

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina 18 gadus vecus Latvijas jauniešus no 2022. gada 11. līdz 25. oktobrim pieteikties dalībai Eiropas Savienības (ES) iniciatīvā “DiscoverEU”, lai iegūtu iespēju bez maksas apceļot Eiropu, iepazīt tās daudzveidību un apzināt kultūras bagātību. Šī gada rudens pieteikšanās kārtā ceļošanas biļetes kopumā varēs iegūt 35 000 Eiropas jauniešu.

Jaunieši oktobrī varēs pieteikties iniciatīvas “DiscoverEU” bezmaksas biļetēm Eiropas iepazīšanai

Iniciatīva “DiscoverEU” jauniešus iesaista personību bagātinošā pieredzē, kurā viņi iepazīst Eiropas kultūras daudzveidību, bauda pārvietošanās brīvību un iegūst jaunus draugus. Vienlaikus, stiprinot starpkultūru saiknes un arī iekļaujošas un ilgtspējīgas sabiedrības vērtības, jaunieši var labāk iepazīt paši sevi.

Jauniešu muzikāla parāde “ Manc akorc”

Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja- Kirils Briga, Evelīna Solozniece, Agate Dreļa, Endija Juškāne, Liāna Saule, Ilja Rogovs, Sabina Tihomirova, grupa “ Mandeļu savienojums” un grupa “ Funk for Fun”, pasākumu atklāja Žans Diklabs- mūziķis, Beatbox mākslas pārstāvis, kurš kādreiz uzsāka savu mūziķa ceļu pasākumā “ Manc Akorc 2013”, pasākuma apmeklētājus iesildīja fantastiska LIANA VALIS, kuras audzēkni arī vairākus gadus bija “ Manc akorc” uzvarētāji.

Rādīt vairāk