Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Skolēnu pašpārvalžu tikšanas.

Šodienas tikšanās ar skolu pašpārvaldēm bija ļoti informatīva un aizraujoša. Mums bija iespēja uzzināt par to, kā notiek darbs ar pašpārvaldēm skolās un dzirdēt iedvesmojošus labas prakses piemērus.

Jauniešiem iespēja pieteikties “DiscoverEU” ceļošanas kartēm

Aicinām Latvijas jauniešus, kuriem ir 18 gadi, piedalīties ES iniciatīvā “DiscoverEU” un iegūt neatkārtojamu pieredzi ‒ bez maksas apceļot Eiropu ar vilcienu, lai iepazītu tās daudzveidību, kultūras mantojumu un paplašinātu redzesloku. 2024. gada pavasara kārtai iespējams pieteikties no 16. līdz 30. aprīļa plkst. 13.00. Piesakies pats vai par šo vienreizējo iespēju pastāsti draugiem, kas atbilst pieteikšanās nosacījumiem! 🤩

Jauniešu līdzdalības pasākums “Jauniešu iesaiste-Eiropas nākotnei”.

Pasākumā piedalījās pārstāvji,jauniešu līderi,jaunatnes darbinieki no Grieķijas,Polijas,Itālijas, Spānijas, Čehijas, Turcijas, Armēnijas, Horvātijas, Lietuvas un Latvijas kā arī Rēzeknes Pilsētas Jauniešu Dome, Rēzeknes un novada pašpārvalžu pārstāvji,biedrības,kas veic darbu ar jaunatni, skolu pašpārvalžu konsultanti.

Līdzdalības pasākums “ Jauniešu iesaiste- Eiropas nākotnei”

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “ Zeimuļs” sadarbībā ar biedrībām “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” un “Eiropas Asociāciju World-Our Home” aicina skolu pašpārvaldes piedalīties līdzdalības pasākumā “Jauniešu iesaiste – Eiropas nākotnei”, kura laikā jaunieši un jaunatnes darbinieki no dažādām valstīm diskutēs par jauniešu līdzdalības veidiem, nākotnes domāšanu un demokrātiju. Jauniešu līdzdalības pasākums “ Jauniešu iesaiste – Eiropas nākotnei ” notiks 10.aprīlī plkst. 16.00 Rēzeknes valstspilsētas domē.

ARPC “Zeimuļs” komandai pievienojās brīvprātīgā no Armēnijas

Esmu ļoti priecīga būt daļa no “Zeimuļs” komandas, jo man patīk pavadīt laiku ar jauniešiem un bērniem. Esmu gatava organizēt interesantas spēles, pasākumus, izglītojošas aktivitātes. Es darbošos Rēzeknē tuvākos 5 mēnešus un centīšos darīt visu, kas manos spēkos, lai piedāvātu jauniešiem iespējas interesanti un lietderīgi pavadīt laiku.”

Apmaiņas programma jauniešiem no ASV vēstniecības

ASV vēstniecība Rīgā aicina Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus vecumā no 16 līdz 18 gadiem piedalīties Bendžamina Franklina programmas vasaras institūtā. Tā ir četru nedēļu gara intensīva apmaiņas programma, kas ir radīta, lai stiprinātu Eiropas un ASV jauniešu saikni un kopīgās vērtības.

Izsludina pieteikšanos Rēzeknes valstspilsētas jauniešu forumam “Iedvesmo Rēzekni”

Līdzdalības pasākums.

Noslēdzoties jaunatnes plānošanas dokumenta periodam Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “ Zeimuļs” aicināja biedrības, izglītības iestādes un pašvaldības iestādes sniegt informāciju par darbu ar jauniešiem un rīkotājam aktivitātēm. Notika arī līdzdalības pasākums, lai kopīgi diskutētu, izvērtētu paveikto un izstrādātu priekšlikumus turpmākai darbībai un plānošanas dokumenta izstrādei.

Izsludināta pieteikšanās inovatīvu biznesa ideju konkursam Latgalē “Nākotnes atslēga 2024”

Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina pieteikt dalību inovatīvu biznesa ideju konkursā „Nākotnes atslēga 2024” ar iespēju vismaz 5 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2024”

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par dzimto pilsētu, Latviju, Eiropu un pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Latvijā un pasaulē”.

Rādīt vairāk