Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Jauniešu atvērtais centrs «JACis» jaunās telpās!

6. martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra (ARPC) «Zeimuļs» Jauniešu atvērtais cents «JACis» vēra savas durvis jaunās telpās. Jauniešu vidū iecienītā neformālās izglītības iestāde, kas nodrošina saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, daudzus gadus pilsētas jauniešus uzņēma mazā mājiņā – K. Valdemāra ielā 21, tagad par centra mājvietu kļuvušas Rēzeknes 4. vidusskolas telpas Viļānu ielā 2 (ieeja no Pils ielas puses).

Atbalsti jaunieti, dodot iespēju gūt pirmo darba pieredzi!

Atbalstot jauniešu nodarbinātību vasaras periodā un vecinot jauniešu karjeras attīstību Rēzeknes pašvaldībā, šī gada aprīlī Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludinās konkursu vidusskolēniem (no 16 gadiem) par pieteikšanos vasaras darbam 2018. gada vasarā (no jūnija līdz augustam ieskaitot).

IZSLUDINĀTS JAUNATNES INICIATĪVU PROJEKTU KONKURSS

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu mazajiem jaunatnes iniciatīvu projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt Rēzeknes pilsētā darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, audzēkņu pašpārvaldes, jauniešu neformālās grupas, veicināt jauniešu līdzdalību Rēzeknes pilsētas kultūras, sociālajos, ekonomiskajos un politiskajos procesos.

Konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai skolēnu vasaras brīvlaikā

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem. Konkursa mērķis ir attīstīt nometņu darbību pilsētā, veicināt kvalitatīvu nometņu darbības programmu īstenošanu.

„Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā, paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

RĒZEKNES JAUNIEŠI TIEKAS “ERUDĪTS – 2018” 4. SPĒLĒ

Trešdien, 2018. gada 21. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos trešajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018”, kas bija veltīta Latvijā svinamajiem svētkiem vasarā

“ Rēzeknes stāsti 100 gadu garumā”

Šogad fotokonkursa tēma ir “ Rēzeknes stāsti 100 gadu garumā” kas būs veltījums Latvijas simtgades svinībām. Savās fotogrāfijās jaunieši var izstāstīt Rēzeknes pilsētas stāstus, bildēs atspoguļojot Rēzekniešus viņu ikdienas gaitās un darbos, pilsētas attīstību, kultūras un sporta pasākumus, svētkus, ģimeniskās vērtības, cilvēku portretus, vides objektus no Rēzeknes pilsētas, kuras ir saistītas ar pilsētas vēsturi un tagadni un Rēzeknes iedzīvotāju iespējām.

“Vēlbrokastis ar lēmumu pieņēmējiem”

Tikšanās ietvaros jaunieši, lēmumu pieņēmēji un deputāti neformālos apstākļos diskutēja par abām pusēm aktuāliem jautājumiem un problēmām un meklēja risinājumus, kā kopīgiem spēkiem tiekties uz Rēzeknes jauniešu dzīves kvalitātes un iespēju uzlabošanu.

Jauniešu forums “IEDVESMO RĒZEKNI”

2018.gada 25. un 26. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” jau piekto gadu pēc kārtas notika Rēzeknes pilsētas jauniešu forums „Iedvesmo Rēzekni”, kas pulcēja jauniešus, jauniešu iedvesmotājus, jauniešu virzītājspēkus, iniciatīvu projektu un nometņu vadītājus un organizatorus, kā arī citas jaunatnes jomā iesaistītās un ieinteresētās puses, lai kopīgi atskatītos uz padarītajiem darbiem jaunatnes politikas jomā Rēzeknē 2017.gadā, kā arī piešķirtu goda nominācijas jaunietim, jaunatnes darbiniekam, jaunatnes organizācijai, kā arī labākajai nometnei un labākajam iniciatīvu projektam Rēzeknes pilsētā.

RĒZEKNES JAUNIEŠI TIEKAS “ERUDĪTS – 2018” 3. SPĒLĒ

Trešdien, 2018. gada 24. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos trešajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018”, kas bija veltīta Latvijā svinamajiem svētkiem pavasarī.

Rādīt vairāk