Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Iedvesmo Rēzekni!

Ceturtdien 9. decembrī atskatījāmies uz nometnēm, kas tika īstenotas 2021. gada vasaras sezonā. Kopumā nometnēs piedalījās vairāk nekā 530 Rēzeknes bērni un jaunieši. Visu mūžu, sākot jau no bērnības, ikviens no mums izvēlas savu attīstības un pilnveidošanās ceļu. Un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, pa kuru ceļu iesim un kuras iespēju durvis atvērsim. Mēs katrs savā dzīvē atveram ļoti daudz dažādu durvju, atklājot vēl neapzinātus plašumus un iespēju laukus sevī, savā domāšanā vai rīcībā, tai pašā laikā pilnveidojoties un piepildot sevi ar īpašiem dārgumiem – jaunām zināšanām, prasmēm un atziņām. Nometnes – tās ir durvis uz jaunu dārgumu atklāšanu. Tā ir iespēja apzināties draudzības, izpalīdzības, sadarbības, uzticēšanās un pozitīvas attieksmes pret visu sev apkārt esošo īsto vērtību.

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2022”

Šī gada 23.novembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” tiešsaistes zoom platformā pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2022” pirmo sezonas spēli. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Ar Sprīdīti pa pasauli”.

Realizē savu ideju arī Tu!

Maza biznesa projektu konkursa ietvaros 2021. gada aprīlī tika uzsākts jauniešu mazā biznesa projekts “Kreatīvā Rēzeknes individuāla nodarbība/otrreizēja pārstrāde “KRINOP” metāllūžņu pārstrādes darbnīca”, kuras realizācijai tika piešķirts Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības iestādes finansējums darba instrumentu un iekārtu iegādei 1181.77 eiro apmērā.

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” izsludina pieteikšanos Rēzeknes pilsētas jauniešu forumam “Iedvesmo Rēzekni”.

Hei, hei! Jā, tieši TU! Vai Tu vēlies, lai Rēzeknes valstspilsētā dzīvojošie jaunieši runā tieši par tavu realizēto Jaunatnes iniciatīvu projektu? Vai varbūt Tu vēlies popularizēt kāda skolotāja, mentora, karjeras konsultanta vai arī kāda sev labi pazīstamā jaunieša vārdu un pateikt, ka tas ir pats foršākais skolotājs vai jaunietis pilsētā? Tad zini, ka Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” izsludina pieteikšanos Rēzeknes pilsētas jauniešu forumam “Iedvesmo Rēzekni”.

Aicinām piedalīties Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai veltītajā Tautas skrējienā pa Rēzeknes pilsētas ielām „Ieelpo Rēzekni

Aicinām piedalīties Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai veltītajā Tautas skrējienā pa Rēzeknes pilsētas ielām „Ieelpo Rēzekni

Konkursa “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2022” jaunā sezona ir klāt!

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” aicina visus Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo mācību iestāžu skolēnus piedalīties erudīcijas konkursā “Rēzeknes pilsētas ERUDĪTS – 2022”. Šogad konkursa tēma ir "Ar Sprīdīti pa pasauli". Konkurss sastāvēs no tematiskiem blokiem un caurviju tēmām, ietverot dažādus jautājumus gan par kulināro mantojumu, vēsturi, tradīcijām, gan arī ģeogrāfiju, medicīnu, kultūru un daudzām citām saistošām un aktuālām tēmām.

Ievēlēta Rēzeknes valstspilsētas Jauniešu dome!

Jauniešu domē satiekas jauni, traki, forši un ideju bagāti jaunieši, tie, kuri vēlas iegūt pieredzi ne tikai pasākumu organizēšanā, bet arī aktīvi, gudri un draudzīgi pavadīt laiku kopā. Šeit tiekas jauni cilvēki, kuriem rūp jauniešu dzīve Rēzeknē. Vēlies pievienoties?

Projekts “Jauniešu dienas Rēzeknē”

Aicinām jauniešus piedalīties aizraujošā projektā “Jauniešu dienas Rēzeknē”, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

”Domā- Mācies-Dari”

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība īsteno projektu ”Domā- Mācies -Dari”, kas tika iesniegts un apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2020. gadam, Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās. 1.2. Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbības jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī projektu konkursa ietvaros.

Jaunieši var pieteikties bezmaksas ceļojumam pa Eiropu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus vecumā no 18 līdz 20 gadiem, piedalīties Eiropas Savienības (ES) iniciatīvā “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem eiropiešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu, palīdzot izprast Eiropas daudzveidību, iepazīt Eiropas kultūras bagātību un iegūt jaunus draugus. 2022. gadā mobilo ceļojuma biļeti un iespēju apceļot Eiropu varēs izmantot 60 000 Eiropas jauniešu, tostarp 222 – no Latvijas.

Rādīt vairāk