Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Izmanto un attīsti iespēju, piedalies mazo biznesa projektu konkursā 2021. gadā!

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem 2021. gadā. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā, paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu mazajiem jaunatnes iniciatīvu projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt Rēzeknes pilsētā darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, īpaši audzēkņu pašpārvaldes, jauniešu neformālās grupas, veicināt jauniešu līdzdalību pilsētas kultūras, sociālajos, ekonomiskajos un politiskajos procesos.

IESPĒJA JAUNIEŠIEM PIETEIKTIES TIEŠSAISTES BEZMAKSAS FOTO UN VIDEO MEISTARKLASĒM

Jauniešu organizācija «Avantis» un «Young Media Sharks» jaunajā gadā dāvina iespēju jauniešiem no visas Latvijas piedalīties tiešsaistes meistarklasēs un kompetentu jomas pārstāvju pavadībā apgūt video veidošanas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Pateicoties Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrijas atbalstam, meistarklases jauniešiem ir bez maksas.

Starptautiskās apmācības „Involving Youth – Strengthening Youth Participation”

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra darbinieki piedalījās apmācībās “Jauniešu iesaistīšana – jauniešu līdzdalības stiprināšana”. Jau vairākus gadus Rēzekne sadarbojas ar izglītības un brīvā laika organizāciju „Sportjugend im LSB Sachsen-Anhalt”. Šīs sadarbības ietvaros katru novembri notiek apmācības Schierke, Vācijā, kur piedalās sadarbības organizācijas valstis (Čehija, Ungārija, Rumānija, Polija, Vācija, Lietuva, Latvija).

Konkurss „Lai krāsas pasākas izgrezno!”

Iespējams Tev ir daudz brīva laika un Tu nezini, kā to pavadīt? Ja Tev patīk lasīt grāmatas un Tu proti zīmēt, tad šis konkurss ir domāts Tev! Izlasi savu mīļāko pasāku un no 7. decembra līdz 30. decembrim piedalies zīmējumu konkursā

Aicinājums jauniešiem “Mans izaicinājums decembrī” piedalīties konkursā

ARPC “Zeimuļs” Jaunatnes lietu nodaļa izsludina konkursu jauniešiem “Mans izaicinājums decembrī”, kurā var piedalīties jaunieši no 13 – 25 gadu vecumam. Konkursa norises laiks no 04.12.2020. – 31.12.2020. Laika posmā no 04.12.2020 līdz 22.12.2020. plkst. 17:00 iesūti savu pieteikumu brīvā formā uz e-pastu: eleonora.ivanova@rezekne.lv, kurā izaicini sevi decembrī, gūstot motivāciju ieviesto padarīt par ikdienas neatņemamu sastāvdaļu, vai arī kādu citu. Par iesniegtajiem izaicinājumiem varēs balsot zeimuļa platformā facebook no 23.12.2020 līdz 30.12.2020

Fotokonkurss “Ziemassvētku un Jaungada trādicijas”

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, JIC “Draugu centrs”, izsludina foto konkursu “Ziemassvētku un Jaungada trādīcijas”, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma. Foto konkursā var piedalīties gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, gan vecāka gada gājuma cilvēki un ikviens, kurš vēlas pastāstīt un parādīt savus darbus un Ziemassvētku un Jaungada receptes.

“Pateikt PALDIES nozīmē daudz”

Aicinām ikvienu no Jums teikt PALDIES tiem, kuriem aizmirsies pateikt vai kuru darbu un ieguldījumu neesam līdz šim pienācīgi novērtējuši. Pasakiet Paldies tiem, kas to tik tiešām ir pelnījis un gaida, lai viņu darbs ir novērtēts– tā var būt skolotāja, vietējā veikaliņa laipnā pārdevēja vai vienkārši omīte, kuru satikt ieviesto ierobežojumu dēļ Jums nav izdevies.

Akcija “Parādi savu sniegavīru”

Ir atnākusi pirmā ziema un laiks ir gluži kā radīts sniegavīru tapšanai. Bet nebēdā, ja arī pirmais sniedziņš drīz izkusīs. Esi radošs un ļauj vaļu savai fantāzijai. Parādi kā Tu vari pārspēt citus un “uzvelt” savu sniegavīru arī no citiem materiāliem! Neaizmirsti, ka svētki un svētku sajūta rodas darot!

”Domā- Mācies-Dari”

Rēzeknes pilsētas pašvaldība turpmākā pusgada garumā īstenos projektu ”Domā- Mācies -Dari”, kas tika iesniegts un apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2020. gadam, Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās. 1.2. Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbības jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī projektu konkursa ietvaros.

Rādīt vairāk