Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

„ Saldējums ar lielajiem” notiek jau 5 gadus.

Otrdien, 2018. gada 22. maijā Rēzeknes pilsētas domē notika diskusijas pasākums „Saldējums ar lielajiem”, kurā 51 bērns no Rēzeknes pilsētas skolām, Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes jaunieši, skolotāji un jaunatnes nodaļas darbinieki tikās ar 5 Rēzeknes pilsētas domes deputātiem – priekšsēdētaja vietniekiem- Lidiju Ostapcevu, Andreju Rešetņikovu un Alekseju Stecu, un Rēzeknes pilsētas domes deputātu Jāni Krišānu un Olgu Strodi, pasākumā piedalījās Rēzeknes pilsētas domes galvenā juriste Margarita Voiciša un sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Pozņakovs. Uz pasākumu tika aicināti visu skolu audzēkņi vecumā no 8 līdz 12 gadiem un visi domes deputāti. Diskusija “Saldējums ar lielajiem” tiek rīkota jau piekto gadu.

Latvijas vēstures izzinošais pārgājiens – orientēšanās aktivitāte

Šī gada 16.maijā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” Jaunatnes lietu nodaļa organizēja Latvijas vēstures izzinošo pārgājienu – orientēšanās aktivitāti “100x100 soļi Latvijā” Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu audzēkņiem. Aktivitātes mērķis ir dot iespēju paplašināt zināšanas par Rēzeknes pilsētas vēsturiskajiem un kultūras apskates objektiem, atklāt sevi Rēzeknes pilsētā un interesanti pavadīt laiku draugu lokā ar lieliskiem piedzīvojumiem un uzdevumiem.

Fotokonkurss – izstāde „ZOOM IN”

Jauniešu fotokonkurss „Zoom in” (tulkojumā no angļu valodas nozīmē – tuvināt, pietuvināt) Rēzeknes pašvaldībā tiek rīkots jau septīto gadu, kas tāpat kā vairums jaunatnes neformālās izglītības pasākumu norisinās Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs”

Jauniešu vasaras nodarbinātības projekts.

Konkursam pieteikties varēja Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo, profesionālo un tām pielīdzināto iestāžu skolēni vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes pilsētā. Konkurss tika izsludināts ar mērķi atbalstīt jauniešu nodarbinātību vasaras periodā, veicināt jauniešu karjeras attīstību Rēzeknes pilsētā, sekmēt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Mazo biznesa projektu konkursa rezultāti

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” no 2018. gada 2.marta līdz 2018. gada 23. martam (ieskaitot) izsludināja konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu mazajiem biznesa projektiem. Konkursa mērķis bija atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā, paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū. Tika iesniegts un apstiprināts projekts “Studija Decibels”, kas piedāvās jaunus pakalpojumus Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem, kuriem patīk muzicēt un dziedāt. Projekts paredz speciālās vietas izveidi, kurā visi interesenti varēs, izmantojot mūzikas instrumentus un aprīkojumu, rīkot mēģinājumus, tiks izveidota arī mūzikas ierakstu studija. Piešķirtais finansējums Rēzeknes mūzikas studijai - “Studija Decibels” ir 3000.00 EUR ( projekta pieteicējs Jurijs Gricenko) .

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa rezultāti

Noslēdzies Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „ZEIMUĻS”” konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem. Konkursa mērķis bija atbalstīt Rēzeknes pilsētā darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, audzēkņu pašpārvaldes, jauniešu neformālās grupas, veicināt jauniešu līdzdalību Rēzeknes pilsētas kultūras, sociālajos, ekonomiskajos un politiskajos procesos.

STARPTAUTISKĀ NOMETNE PUSAUDŽIEM VĀCIJĀ

Balstoties uz Rēzeknes jaunatnes darba īstenotāju ilggadēju sadarbību ar Vācijas federālās valsts Saksijas – Anhaltes organizāciju “Landesverband Kinder- und Jugenderholungszentren” (Saksijas – Anhaltes federālās zemes biedrība - Bērnu un jauniešu atpūtas centrs) un ARPC "Zeimuļs" aicina 10 skolēnus (12-14 g.) piedalīties starptautiskajā nometnē Blankenburgā Harza reģionā no 2. jūlija līdz 11. jūlijam Vācijā.

Vasaras nometnes Rēzeknē.

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs ZEIMUĻS” katru gadu izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu nometņu organizēšanai Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem. Konkurss tiek izsludināts ar mērķi atbalstīt nometņu darbību pilsētā, veicināt kvalitatīvu nometņu darbības programmu īstenošanu. 2018. gadā konkursa komisija atbalstīja 15 nometņu projektu pieteikumus. Rēzeknes pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums minētajām nometnēm ir 17 250 EUR, no kuriem 800 EUR ir virzīti rudens nometņu organizēšanai.

Konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem.

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem.

Noskaidrots Rēzeknes pilsētas erudīcijas konkursa “Rēzeknes pilsētas ERUDĪTS – 2018” uzvarētājs

Otrdien, 2018. gada 20. martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos noslēdzošajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018”, kas bija veltīta Eiropā svinamajiem svētkiem.

Rādīt vairāk