Jauniešiem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Angļu valoda sākumskolas vecuma bērniem

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs Jaunatnes lietu nodaļa aicina bērnus vecumā no 6 līdz 8 gadiem uz radošām angļu valodas nodarbībām. Eiropas brīvprātīgā darba veicējas Aubree Monteil no Francijas un Lourdes Pons no Spānijas projekta “EVS-one goal for all” ietvaros (projekta nr. 2017-2-LV02-KA105-001656) piedāvā apgūt angļu valodu bezmaksas, sākot jau ar šī gada 5. februāri.

Iedvesmosim Rēzekni piekto gadu!

2018.gada 25. un 26. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” piekto gadu pēc kārtas notiks Rēzeknes pilsētas jauniešu forums „Iedvesmo Rēzekni”.

“Latvijas mūžīgās sirdslietas”

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs jaunatnes lietu nodaļa, piesaistot Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūras „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” Mazo kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa piešķirtus līdzekļus, izstrādāja spēli “Latvijas mūžīgās sirdslietas”.

Iespēja piedalīties bērnu nometnē.

Turpmākos trīs gadus Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja iesaistīties dažādos veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumos, kurus īstenos Rēzeknes pilsētas pašvaldība, izmantojot Eiropas Sociāla fonda (ESF) finansējumu.

ZIEMASSVĒTKU LABDARĪBAS TIRDZIŅŠ „CILVĒKS CILVĒKAM”

Divu nedēļu garumā, sākot no 11. līdz 22. decembrim darbadienās no plkst. 17.00 līdz 19.30 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome organizēs Ziemassvētku labdarības tirdziņu „Cilvēks cilvēkam”.

Rēzeknes jaunieši tiekas “Erudīts – 2018” 2. spēlē.

Trešdien, 2017. gada 22. novembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos otrajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018,” kas bija veltīta Latvijā svinamajiem svētkiem ziemā.

Noslēdzās projekts “ ComUnYouth”

Projekta mērķis bija uzlabot situāciju jauniešu nodarbinātībā Krievijas pierobežā, Baltijas un Ziemeļvalstīs, sniedzot jauniešiem iespēju aktīvi piedalīties pasākumos, kas vērsti uz bezdarba mazināšanu. Projekta ietvaros tika izveidots neformālais sadarbības tīkls, kurā apvienojās izglītības institūcijas, zinātniski centri, jaunatnes organizācijas, uzņēmēji, nodarbinātības centru pārstāvji, tirdzniecības apvienības un citas ieinteresētas puses no Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un Krievijas Federācijas ziemeļrietumiem.

“Tēja ar darba devējiem”

Pasākums “Tēja ar darba devējiem” ir kļuvis par nozīmīgu pasākumu Rēzeknes pilsētā dzīvojošajiem jauniešiem, jo ik gadu tiek izvērtēti jauniešu pieredzes stāsti un uzklausīti viņu priekšlikumi. Jau otro gadu pēc kārtas ar domes lēmumu tika sniegta iespēja 12.klašu jauniešiem piedalīties vasaras nodarbinātības programmā. Un, pateicoties Rēzeknes pilsētas domei, šogad vasaras nodarbinātības programmai piešķirtais finansējums bija 28460 eiro, no kuriem 1450 eiro tika novirzīti uz mazā biznesa projekta “Esi aktīvs” atbalstu. Konkursa budžeta ietvaros šogad varēja apstiprināt 76 vakances un jauniešiem tas bija papildus atbalsts gūt savu pirmo darba pieredzi Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, kā arī lietderīgi pavadīt savu vasaras brīvlaiku. Šovasar ar savu pieredzi un zināšanām dalījās 18 darba devēji: Rēzeknes pilsētas domes sporta pārvalde, Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Pensionāru sociālo pakalpojumu centrs, Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumaltvijas radošo pakalpojumu centrs”, PI “Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde”, Latvijas Neredzīgo biedrības Rēzeknes teritoriālā organizācija, Izglītības un atpūtas biedrība “Ozolaine” profesionālās izglītības centrs “Ideja”, biedrība “Saules Stars AV”, SIA Mācību centrs “Austrumvidzeme”, SIA Lekon kafejnīca “Rositten” un kafejnīca “Baravika”, SIA Rēzeknes slimnīca, SIA LEAX Rēzekne RSEZ, SIA LaPizza, SIA Gravtex, SIA Zeize, SIA “Rēzeknes celtniecības ražotne Nr.5”, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne”, SIA Zenit, SIA Alterra Plus.

Nometne “5 dienas apkārt Eiropai”

No 2017. gada 23. oktobra līdz 27. oktobrim ARPC “Zeimuļs” norisinājās nometne “5 dienas apkārt Eiropai”. Nometnē piedalījās 20 bērni vecumā no 8 – 10 gadiem. Nometnes uzsvars tika likts uz valodu apguvi un citu kultūru iepazīšanu.

Aicinām skolas, organizācijas un jauktas komandas piedalīties “Popiela-12”

Jauniešu iemīļotais pasākums “Popiela” tiks rīkots jau 12 gadu pēc kārtas. Šajā pasākumā jauniešu grupas veido savus priekšnesumus un demonstrē tos noslēguma pasākumā. Šogad mūs sagaida pop žanra revolūcija, spilgtākie jauniešu popkultūras elku uzgājieni, apvīti ar aizraujošu sižeta līniju un jauniešu interpretāciju

Rādīt vairāk