Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

ARPC “Zeimuļs” komandai pievienojās brīvprātīgā no Armēnijas

ARPC “Zeimuļs” komandai pievienojās brīvprātīgā no Armēnijas Lala Gharibyan, kas darbosies Rēzeknē līdz 31. jūlijam ESK projekta (Nr. Nr.2022-1-LV02-ESC51-VTJ-000080360) ietvaros. Jauniete ir ļoti komunikabla, atvērta jaunām idejām un gatava piedāvāt dažādas aktivitātes jauniešiem un bērniem.

 

Kā Lala pati raksta par sevi: “Es esmu Lala Gharibyan no Armēnijas. Man ir 20 gadi un es studēju apkalpošanas iemaņas viesmīlības un tūrisma profesijā.

 

Es nolēmu piedalīties šajā brīvprātīgo programmā, jo esmu enerģisks cilvēks, kuram patīk dažādi izaicinājumi, patīk iepazīt citas kultūras un ar prieku dalīšos arī armēņu kultūrā. Viens no iemesliem, kas mani mudināja pieteikties ESK programmai, ir skatīties un mācīties no ārzemniekiem, kā savādāk risināt dažādas un kopīgas problēmas. Esmu pārliecināta, ka, atrodoties ārzemēs, sākam salīdzināt savu dzimto valsti ar to, kuru apmeklējam. Piemēram, sākat ar sabiedrisko transportu, ceļu infrastruktūru, ceļa zīmēm; turpinot ar arhitektūru, stilu, valsti un visbeidzot ar iedzīvotāju iecienītām brīvā laika aktivitātēm un hobijiem. Tāpat esmu pārliecināta, ka mēs daudzas lietas varam mācīties arī no bērniem.

 

Esmu ļoti priecīga būt daļa no “Zeimuļs” komandas, jo man patīk pavadīt laiku ar jauniešiem un bērniem. Esmu gatava organizēt interesantas spēles, pasākumus, izglītojošas aktivitātes. Es darbošos Rēzeknē tuvākos 5 mēnešus un centīšos darīt visu, kas manos spēkos, lai piedāvātu jauniešiem iespējas interesanti un lietderīgi pavadīt laiku.”

 

Aicinām rēzekniešus un pilsētas viesus iesaistīties ARPC “Zeimuļs” piedāvātajās aktivitātēs.

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums