Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Ģimeņu satikšanās šaha pasaulē

Sestdien, 23.janvārī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika Reģionālais ģimeņu šaha turnīrs „Šaha pasaule”. Sacensībās piedalījās 20 ģimeņu komandas no Rēzeknes, Daugavpils, Maltas un Balviem. Jaunākais dalībnieks – Aleksejs Bikovs, 6 gadi, IV sporta klase. Vecākajam šahistam Vjačeslavam Titovam 62 gadi. Abi no Rēzeknes. Var teikt, ka tā bija trīs paaudžu satikšanās.

 

Spēles aizvadītas pēc Šveices sistēmas piecās kārtās, komandā divi dalībnieki, tiešie radinieki, no kuriem viens nav vecāks par 16 gadiem. Par turnīra uzvarētāju ar 4,5 punktiem no 5 kļuva Ļahu ģimene no Daugavpils (brāļi Einārs un Armands). Otrajā vietā Vasiļkovu ģimene (Iļja un tētis Vjačeslavs), 3,5 punkti. Tikai pēc otrā papildradītāja ar tik pat punktiem trešajā vietā Nazarovu ģimene (Romans un tētis Jurijs). Abas ģimenes no Rēzeknes. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma balvas, medaļas un diplomus no ARPC „Zeimuļs”. Visi turnīra dalībnieki saņēma piemiņas veltes.

 

Starpspēļu pauzēs dalībnieki varēja cienāties pie saldā galda un nobaudīt tēju vai kafiju. Tika arī organizēta neliela ekskursija pa centru Olgas Strodes pavadībā. Viņa ir arī pasākuma idejas iniciatore un fotogrāfe. Viesi un rēzeknieši guva pozitīvas emocijas, ģimenes interesanti pavadīja laiku kopā.

 

Paldies pilsētas Bērnu-jaunatnes sporta skolai par tradicionālo palīdzību ar šaha inventāru. Nākamais lielais pasākums no šaha pasaules sadarbībā ar Sporta pārvaldi mūsu radošajā centrā būs marta vidū. Pirmo reizi Rēzeknē trīs dienu garumā notiks Latgales čempionāts šahā, kas vienlaicīgi ir arī reģionālā atlase uz Latvijas vīriešu čempionāta finālu. „Zeimuļa” torņi turpinās šahot. Uz tikšanos!

Sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

 

25.01.2016.

Komentāri

 1. Aleksandrs Vasiļkovs | 26.01.2016. 10:45 am

  (No el. vēstules)
  Paldies Jums par jauki organizēto pasākumu!
  Vienmēr prieks pie Jums atbraukt!
  Cieņā,
  Ilona Ļaha

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums