Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Centrs “Zeimuļs” aicina pieteikt 2021. gada aktīvākās ģimenes

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” jau septito reizi notiks Centra “Zeimuļs” aktīvāko ģimeņu godināšana un apbalvošana. Pasākuma mērķis – pievērst sabiedrības uzmanību ģimeniskajām vērtībām, ģimenes vērtību popularizēšanai un tradīciju nozīmei ģimenes saliedētības stiprināšanā un godināt un popularizēt ģimenes, kuras 2021. gadā ar savu piemēru veicinājušas ģimenes vērtību stiprināšanu.

 

Ģimenes attiecīgajai nominācijai var pieteikties pašas, tās var pieteikt cilvēki, kuri pazīst attiecīgo ģimeni, pašvaldība, Kultūras komisijas locekļi, valsts un nevalstiskās organizācijas vai arī tās var izvirzīt konkursa rīkotāji.

 

Ģimenes tiks nominētas vairākās nominācijās:

  • AKTĪVĀKĀ ĢIMENE – ģimene, kas aktīvi piedalās dažādos Centra “Zeimuļs” un Rēzeknes pilsētas rīkotajos pasākumos, konkursos un sacensībās u.c. aktivitātēs;
  • TALANTĪGĀ ĢIMENE – ģimene, kas ir zināma ar sasniegumiem kultūrā, mākslā, zinātnē vai kādā citā jomā;
  • RADOŠĀKĀ ĢIMENE – ģimene, kura mērķtiecīgi audzina bērnus, investējot laiku un enerģiju, lai attīstu viņu talantus;
  • SKANĪGĀKĀ ĢIMENE – ģimene, kuru vieno dziesmas, dejas un mūzika.

 

„ZEIMUĻA” GADA ĢIMENE 2021” titula nominanti var pieteikties vai var tikt pieteikti, iesniedzot pieteikuma anketu, kurā jānorāda kontaktinformācija (uzvārds, adrese, telefona numurs, e-pasta adrese), kā arī īss pamatojums, kāpēc attiecīgajai ģimenei būtu jāiegūst Centra „Zeimuļs” gada ģimenes 2021 tituls.

 

Pretendentus var pieteikt līdz 2022.gada 6.maijam, nosūtot pieteikumu uz e-pastu olga.strode@rezekne.lv vai atstājot aizpildītas anketas Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, darba dienās no 9.00 līdz 16.00.

 

Pasākuma nolikums un anketa Nolikums 2021 GG

Olga Strode, ARPC metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm

23.03.2022.

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums