Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

ZIEMASSVĒTKU LABDARĪBAS TIRDZIŅŠ „CILVĒKS CILVĒKAM”

Divu nedēļu garumā, sākot no 11. līdz 22. decembrim darbadienās no plkst. 17.00 līdz 19.30 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome organizēs Ziemassvētku labdarības tirdziņu „Cilvēks cilvēkam”.

 

Pasākuma mērķis ir bērnu un jauniešu izstrādājumu tirdzniecība, lai sarūpētu Ziemassvētku pārsteiguma dāvanas Rēzeknes slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem. Pagājušā gada nogalē tika iepriecinātas daudzas  mazo bērnu sirsniņas, arī šogad aicinām aktīvi ziedot un pirkt pašdarinātus nieciņus.

 

Ziemassvētki  ir brīnumu gaidīšanas laiks, tieši Otrajos Ziemassvētkos 26. decembrī  Rēzeknes pilsētas jauniešu domes pārstāvji kopā ar Ziemassvētku vecīti iepriecinās mazās sirsniņas Rēzeknes slimnīcā. Jauniešu dome uzmundrinās ne tikai bērnus, bet arī vecākus, novēlot būt stipriem un veseliem jaunajā gadā.

 

Pasākuma organizatori aicina brīvprātīgos bērnus un jauniešus, Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāžu darbiniekus, Rēzeknes pilsētas domes deputātus, Rēzeknes iedzīvotājus aktīvi piedalīties un ziedot nelielus, pašdarinātus suvenīrus un no 12. līdz 16. decembrim nest savus darinājumus uz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru „Zeimuļs”.

 

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova, ARPC jaunatnes lietu speciāliste

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums