Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Ziemassvētku autoorientēšanās “Nakts uz riteņiem 4”

Ziemassvētku piparkūkas jau ir uzceptas un svētku pantiņi nolasīti, un, Tu  nezini, kā lietderīgi pavadīt savu vakaru? Tad piesaki savu komandu uz autofotoorientēšanos, lai veco gadu godam pavadīt  un jauno sagaidīt.

 

2022.gada 28. decembrī plkst.22:00 dalībniekiem vecumā no 18 + gadiem ir iespēja 3 stundu laikā piedalīties autofotoorientēšanās braucienā, apvienojot to ar aktīvu atpūtu un lietderīga laika pavadīšanu. Brauciena laikā būs jāveic dažādi interesanti un āķīgi organizatoru sagatavotie papilduzdevumi. Lai piedalītos braucienā, nepieciešams vieglais automobilis un vismaz 2 cilvēku komanda. Maksimāli komandā var būt tik daudz cilvēku, cik pieļauj konkrētā automobiļa ietilpība. Neaizmirsti arī par digitālo fotoaparātu vai viedtālruni un, protams, labu noskaņojumu. Tikšanās vieta ir Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” pazemes autostāvvietā, plkst. 22.00, apbalvošana 01:00. Pieteikšanās līdz 23.12.2022.

 

Pieteikšanās:

https://ieej.lv/VSicL

 

Papildus informācija un komandu pieteikuma anketa ir atrodama nolikumā nolikumā vai zvanot pa tālr. 27849384 (Jaunatnes darbiniece Līga Mieze)

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums