Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Tautas skrējiens “IEELPO RĒZEKNI”

Latvijas 102. dzimšanas dienas ietvaros, no 15. – 21. novembrim, Rēzeknes iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties tautas skrējienā “Ieelpo Rēzekni”, kuram šogad apritēja 10 gadi. Skrējiens notika ievērojot valstī ārkārtējās situācijas laikā piemērotos ierobežojumus un salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem tika izstrādātas vairākas koncepcijas, tai skaitā mainīts pats skrējiena maršruts.

 

Maršruts, kura kopējai garums bija aptuveni 5,1 km, dalībnieki varēja veikt individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Visiem entuziastiem bija iespēja izskriet pa jaunuzbūvēto promenādi Krasta ielā, vērot Latgales ielas izsmalcināto arhitektūru, kā arī smelties iedvesmu panākumiem Rēzeknes Olimpiskā centra tuvumā.

 

Kopumā skrējienam pieteicās 350 cilvēki, no kuriem maršrutu veica 66 mājsaimniecības, kā arī 18 mājsaimniecības, kuras veica maršrutu kopā ar saviem mīļdzīvniekiem.

 

Paldies visiem dalībniekiem  par dalību un lietderīgi pavadītu laiku, uz tikšanos nākamajā gadā vēl kuplākā skaitā.

 

Skrējienu “Ieelpo Rēzekni” organizēja Jauniešu dome sadarbībā ar  Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi, Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādi „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” un pašvaldības aģentūru „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”.

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums