Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Rēzeknes jaunieši tiekas “Erudīts – 2018” 2. spēlē.

Trešdien, 2017. gada 22. novembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos otrajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018,” kas bija veltīta Latvijā svinamajiem svētkiem ziemā.

 

Konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai padziļinātu vidusskolēnu zināšanas par Latvijas un Eiropas svinamajiem svētkiem; rosinātu skolēnus uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos; kā arī veidotu skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, pieņemt kopīgus lēmumus.

 

Pasākumu muzikāli bagātināja Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas meiteņu vokālā grupa un Jāņa Ivanova mūzikas skolas audzēknis Edijs Strušols ar Bela Bartona  “Rumāņu Ziemassvētku melodijām”.

 

Spēlē šoreiz tika pārstāvētas 10 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Par otrās spēles uzvarētājiem ar 23,5 punktiem  kļuva Rēzeknes 5. vidusskolas komanda, kura savā īpašumā ieguva koka spēli “Latvijas mūžīgās vērtības”, ko izstrādāja ARPC “Zeimuļs” Jaunatnes lietu nodaļa.  Konkursa 2. vietas ieguvēji ir Rēzeknes 6. vidusskolas komanda ar 19 punktiem  un trešo vietu ar 18,5 punktiem dalīja Rēzeknes 1. valsts ģimnāzijas komanda  un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija.

 

Vēlamies izteikt savu pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un radošām atbildēm, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, konkursa “Erudīts-2017” komandai: ARPC jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai, ARPC jaunatnes lietu darbiniecei Danai Pavļukevičai un Ilzei Ontužānei, Erasmus + brīvprātīgajai  Aubrée Monteil no Francijas un Lourdes Pons no Spānijas, ARPC kolektīvam par atbalstu.

 

Nākošreiz mūs visus priecēs Rēzeknes 3. vidusskolas komandas muzikālais priekšnesums.

 

Tiekamies 2018. gada 24. janvārī uz 3. spēli – Latvija. Pavasaris!

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums