Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Rēzeknes 5. vidusskolas komanda – konkursa “Erudīts 2022” uzvarētāji.

2021./22.m.g. tradicionāli Rēzeknes valstspilsētas mācību iestāžu skolēni tika aicināti piedalīties erudīcijas konkursā, kurā šī gada tēma bija “Ar Sprīdīti pa pasauli”. Konkursa jautājumi ietvēra dažādus virzienus – vēsturi un ģeogrāfiju, kultūru un tradīcijas, medicīnu un kulināriju un vēl daudz ko citu. Šogad spēles notika gan Zoom platformā, gan klatiene.

 

Rēzeknes 5. vidusskolas jaunieši kuri, parādot īstu cīnītāju raksturu, jo sezonas gaitā panākumi bija ļoti mainīgi, tieši pēdējā kārtā guva svarīgāko panākumu spēlē – izcīnīja uzvaru kopvērtējumā un kļuva par erudītākajiem pilsētas jauniešiem -, iegūstot galveno balvu – dāvanu karti uz vertikālo vēja tuneli AERODIUM.

 

Vēlamies izteikt savu pateicību visiem sezonas spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un radošām atbildēm, visu skolu vadītājiem, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, ARPC kolektīvam par atbalstu, Rēzeknes Pilsētas domei, Kanādas vēstniecībai Latvijā, konkursa “Erudīts-2022” komandai: ARPC jaunatnes lietu darbiniecei Danai Pavļukevičai un Ilzei Ontužānei, izglītības metodiķei Olitai Kuksai.

 

Novēlam visiem izzinošu un skaistu pavasari! Uz tikšanos nākošajā gadā!

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums