Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Nāc un piedalies iniciatīvu projektā ‘’Lai prieks!’’

Jau kopš jūnija sākuma Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” jauniešu atvērtais centrs “JACis” īsteno jauniešu iniciatīvu projektu “Lai prieks!”.

 

Iniciatīvas mērķis ir mudināt jauniešus būt aktīviem, popularizējot āra aktivitāšu un komunikācijas nozīmīgumu saturiska laika pavadīšanai, kā arī veicināt jauniešu radošo pašizpausmi un jaunu iemaņu apguvi. Ar projekta aktivitātēm bērnu vasaras brīvlaiks tiks padarīts košāks un priekpilnāks.

 

Projekta pirmā aktivitāte notika jau 30. jūnijā, aktivitātes laikā projekta darba grupas jaunieši paši mācījās apzīmēt sejiņas un modulēt balonus. Bērniem tā bija lieliska iespēja iejusties sejiņu apgleznošanas modeļu lomā un iepazīties ar balonu modulēšanas knifiņiem. Vēlamies pateikties Agnesei Isakovičai par prasmīgi novadīto sejiņu apgleznošanas meistarklasi un Jeļenai Lipsakai par aizraujošo balonu modulēšanas meistarklasi, paldies meitenēm par sniegtajām prasmēm un dāvāto prieku bērniem, mēs esam guvuši jaunas iemaņas ar kurām esam gatavi dalīties ar Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem, tieši tāpēc, jau šonedēļ, uzsākam āra aktivitāšu ciklu Rēzeknes pilsētas lielākajos rotaļu laukumos/iekšpagalmos. Esam izdomājuši arī dažas jautras aktivitātes , kurās varēs piedalīties ikviens interesents! Visas aktivitātes būs bezmaksas.

      

Aktivitāšu īstenošanas grafiks:

13.jūlijs 16:00  – Raiņa parks
14. jūlijs 16:00 – Kooperatīva ielas pagalms (pie PII “Rūķītis”)
17. jūlijs 10:00 – Vipingas meža parks
20. jūlijs – Rūpnīcas iela (pagalmā pie 5.vsk.)
21. jūlijs – P. Brieža ielas 1.,2.,3. māju iekšpagalmā

 

Būsiet mīļi gaidīti šajos pasākumos!

 

Projekta darba grupas jaunietes Viktorija Blūma un Viktorija Balabkina

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums