Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2024”

Šī gada 30. novembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2024” pirmo sezonas spēli. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par dzimto pilsētu, Latviju, Eiropu un pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Latvijā un pasaulē”.

 

Dalībai “Erudīts-2024” tika pieteiktas 8 komandas. Pirmajai spēlei noslēdzoties, trīs komandas ieguva vienādu punktu skaitu, bet uzvaru šajā spēlē guva Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda “Mīlīši”, kopvērtējumā iegūstot 19,5 punktus.

 

Vēlamies izteikt pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos erudīcijas konkursā, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem un konkursa “Erudīts – 2024” komandai.

 

Uz tikšanos nākamajā

 

 

 

 

Ceturtdien, 11. janvārī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2024” otro sezonas spēli.

 

Otrajā spēlē tika pārstāvētas 7 vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes: Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes 2. vidusskola, Rēzeknes 6. pamatskola, Rēzeknes 5. pamatskola, MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola” un Rēzeknes tehnikums. Uzvaras laurus šajā spēlē plūca Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda “Zaļi vaļi”.

 

Vēlamies izteikt pateicību visiem spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos erudīcijas konkursā, skolotājiem – konsultantiem par audzēkņu sagatavošanu spēlei, kā arī konkursa “Erudīts 2024” komandai!

 

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.–12. klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus.

 

Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Latvijā, Eiropā un pasaulē”, konkurss ir veltīts plaša spektra tēmu klāstam, aptverot gandrīz vai visus pasaules spilgtākos notikumus.

 

Uz tikšanos nākamajā “Erudīts” spēlē, kas tiks rīkota šī gada 18. janvārī.

 

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Jekaterina Samuševa

 

 

Ceturtdien, 18. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” trešo reizi pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos “Erudīts 2024” trešajā sezonas spēlē.

 

Trešās sezonas spēles “Jaunietis Rēzeknē” jautājumi tika veltīti Eiropas Savienības dalībvalstīm.

 

Spēlē šoreiz tika pārstāvētas 8 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Trešās spēles uzvarētāji ir Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda, kas ieguva šajā spēlē 23 punktus, otrās vietas ieguvēji ir Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda ar 21 punktu, un trešo vietu ieguva MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolas” komanda, iegūstot šajā spēlē 19,5 punktus.

 

Vēlamies izteikt savu pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, konkursa “Erudīts – 2024” komandai.

 

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt vidusskolēnu padziļinātas zināšanas par Latviju, Eiropu un pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus.

 

15.februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” no jauna gaida Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu vidusskolēnus uz 4. spēli.

 

Uz tikšanos 15. februārī ARPC “Zeimuļs”!

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Jekaterina Samuševa

 

 

Ceturtdien, 15. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2024” ceturto sezonas spēli.

 

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12. klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus.

 

Šī gada konkursa tēma ir “Jaunietis Rēzeknē, Eiropā, Latvijā un pasaulē”, kas  veltīta plaša spektra tēmu klāstam, aptverot gandrīz vai visus pasaules spilgtākos notikumus un faktus.

 

Ceturtajā spēlē tika pārstāvētas 7 vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes: Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes 2. vidusskola, Rēzeknes 3.pamatskola, Rēzeknes 6.pamatskola, Rēzeknes 5.pamatskola, MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola” un Rēzeknes tehnikums. Ceturtajā spēlē uzvaru guva Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda “Zaļi vaļi”, kopvērtējumā iegūstot 21 punktu.

 

Vēlamies izteikt pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos erudīcijas konkursā, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem un konkursa “Erudīts – 2024” komandai.

 

Noslēdzošā Erudīta spēlē tiks rīkota 21. martā Zeimulī.

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums