Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2022”

Šī gada 23.novembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” tiešsaistes zoom platformā pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2022” pirmo sezonas spēli. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Ar Sprīdīti pa pasauli”.

 

Pirmajā spēlē tika pārstāvētas 7 vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes: Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija, Rēzeknes 2.vidusskola, Rēzeknes 5.vidusskola, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Rēzeknes tehnikums un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola. Pirmajai spēlei noslēdzoties, divas komandas ieguva vienādu punktu skaitu, bet papildjautājumi Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komandai sniedza uzvaru šajā spēlē, kopvērtējumā iegūstot 34 punktus.

 

Vēlamies izteikt pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos virtuālajā erudīcijas konkursā, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem un konkursa “Erudīts – 2022” komandai.

 

Uz tikšanos nākamajā Erudīts spēlē, kas tiks rīkota šī gada 14.decembrī.

 

 

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Dana Pavļukeviča

 

 

 

 

 

 

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums