Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Konkurss “Rēzeknes valstspilsētas ERUDĪTS – 2022”

Šī gada 9.martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” ar neviltotu prieku pulcināja Rēzeknes valstspilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus uz “Erudīts 2022” ceturto sezonas spēli klātienē. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt 9.-12.klašu audzēkņu padziļinātas zināšanas par pasauli, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus. Šī gada konkursa tēma ir “Ar Sprīdīti pa pasauli”, kas  veltīts plaša spektra tēmu klāstam, aptverot gandrīz vai visus pasaules spilgtākos notikumus un faktus.

 

Ceturtajā spēlē tika pārstāvētas 4 vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes: Rēzeknes 5.vidusskola, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola. Ceturtajai spēlei noslēdzoties Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda guva uzvaru šajā spēlē, kopvērtējumā iegūstot 24 punktus.

 

Vēlamies izteikt pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos klātienes erudīcijas konkursā, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem un konkursa “Erudīts – 2022” komandai.

 

Uz tikšanos nākamajā – noslēdzošajā Erudīts spēlē, kas tiks rīkota šī gada 5.aprīlī klātienē Zeimulī.

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums