Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Izlaisties no ikdienas!

14.03.2023. Latvijas jaunatnes darbinieki, pedagogi, jaunieši tika aicināti  piedalīties projekta “Escape Exusion” rezultātu izplatīšanas pasākumā “Izlauzties no ikdienas”, kas tika organizēts Stāmerienas pilī!

Pasākumā, kur tika prezentēts sasniegtais projekta mērķis, piedalījās arī ARPC “Zeimuļs” jaunatnes lietu specialiste Eleonora Ivanova un interešu izglītības metodiķe Olita Kuksa. Projekta mērķis bija: izveidot plaši pielietojamu un inovatīvu rīku formālās un neformālās izglītības mācīšanās vides dažādošanai, kura pamatā ir izlaušanās istabas koncepts. Sasniegtais rezultāts atspoguļo projekta gaitu un mācīšanas daudzveidību un izstrādātas metodes, kas pieejams būs ikvienam interesentam. Iegūtas idejas  par radošu mācību vides tēmu. Pasākumā tika prezentētas jaunas, interesantas metodes, ko izmantot neformālajās apmācībās, bērnu un jauniešu nometnēs.

 

 

  1. 03.2023. devāmies uz Stāmerienas pili- darbā komandējuma diena;
  2. Baudījām skaistos dabas skatus- atpūtāmies no darba pie datora;
  3. Tikāmies ar jauniem cilvēkiem- ieguvām jaunus draugus un sadarbības partnerus;
  4. Uzzinājām projekta mērķus- guvām idejas dažādu jaunu metožu pielietojumu ikdienas darbā ar bērniem un jauniešiem, nometņu un aktivitāšu organizēšanai, izlaušanās istabas pielietojumu.

 

Atbraucām uz pasākumu- IZLAUZĀMIES NO IKDIENAS! Paldies!

Tiešām, izlaušanās istabas populārs izklaides veids kas padarīs interesantāku mācību vidi gan jauniešiem, gan bērniem.

 

 

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums