Aicinām vecākus apmeklēt radošas un interaktīvas nodarbības kopā ar bērniem!
No šī gada 14. oktobra līdz 18. oktobrim Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notiks Vecāku nedēļa- atklāj un izmēģini! No pirmdienas līdz piektdienai bērniem kopā ar ģimenes locekļiem būs iespēja ne tikai novērot interešu izglītības programmu nodarbības, bet arī iesaistīties tajās un kopā ar bērnu izpildīt nodarbības uzdevumu – izveidot apsveikumu kartiņas, piemiņas suvenīru, apgūt dažādus deju soļus vai arī izmēģināt ģitārspēli.
Norises laiks | Pulciņa/nodarbības nosaukums | Skolotāja | Telpa |
14.10. 2019. Pirmdiena | |||
16.00 – 17.30 | Avīzes veidošanas pamati | Inese Brīvere | 1.11 |
13.00 -17.00 | Keramika | Jevgenija Dudukalova | 1.13 |
16.20-17.40 | Lego robotika | Edmunds Kadakovskis | 1.2 |
16.00-17.20 | Modelēšanas un dekorēšanas māksla | Inese Nartiše | 1.3
|
17.00-17.40
|
Modernās dejas | Andra Andžāne | 3.1 |
15.10.2019. Otrdiena | |||
16.00-16.40 | Dāvanu darbnīca | Nandita Kirejeva | 1.6. |
17.00-19.10 | Lego robotika
|
Edmunds Kadakovskis | 1.2 |
17.00-18.00 | Laimīgā bērnība
|
Emīlija Razgaļa | 2.17 |
16.30-19.20 | Ģitārspēle | Andris Repelis | 2.2 |
16.00-16.40 | Tehniskā modelēšana un kokapstrāde
|
Nikolajs Stefanovičs | 1.14 |
17.20-18.00
|
Balets | Andra Andžāene | 3.1 |
17.30- 18.35 | Vizuālā māksla
|
Jevgenija Dudukalova | 1.4 |
16.20 -17.00 | Kulinārijas pulciņš “Kārumnieks”
|
Inese Sondore | Kulinārijas telpa, 4.stāvs |
15.00-16.20 | Zīmēšana ar zīmuli | Natālija Ivanova
|
Tiks precizēts |
18.25-19.45 | Aerobika | Aļona Pavlova | 3.1 |
16.10.2019. Trešdiena | |||
16.30-17.55 | Tuvcīņu pamati
|
Vitālijs Rimšs | 4.1 |
17.00-19.00 | Laimīgā bērnība
|
Emīlija Razgaļa | 2.17 |
17.45-19.45 | Gleznošana
|
Maija Gailuma | 1.3 |
17.00-18.20 | Šūšanas darbnīca
|
Skaidrīte Romančuka | 1.10 |
17.00-18.20 | Zibsnis
|
Eduards Medvedevs | 1.11 |
16.30-19.20 | Ģitārspēle
|
Andris Repelis | 2.2 |
17.10.2019. Ceturtdiena | |||
17.00-17.40 | “4H”
|
Dzintra Gribuste | 2.6 |
16.10-19.45 | Darbs ar dekoratīvajām smiltīm | Maija Gailuma | 1.3 |
16.45-19.40 |
Foto pulciņš “Zibsnis”
|
Eduards Medvedevs | 1.11 |
16.00 – 17. 00 | Fimo veidošanas māksla
|
Inese Sondore | 1.2 |
18.00-19.00 | Krāsainie roku darbiņi
|
Agita Gailiša | 1.8 |
16.30-19.20 | Ģitārspēle
|
Andris Repelis | |
15.00-16.20 | Zīmēšana ar zīmuli | Natālija Ivanova | Tiks precizēts |
17.20-18.20 | Stils un make up | Lāsma Leiņa Sviridenko | 1.2 |
18.10.2019. Piektdiena | |||
16.30-19.20 | Ģitārspēle | Andris Repelis | 2.2 |
17.00-18.00 | Deju ritmika | Aļona Pavlova |
Papildus informācija par nodarbībām ir pieejama pa tel.nr. 29507088.
Radošās un interaktīvās nodarbības notiek projekta “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
14.10.2019.
Nav komentāru