Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

URGENT: latvian volunteer wanted

Jaunietim, kam patīk gatavot vai vienkārši labi paēst ir iespēja darīt to, kas patīk Eiropas Brīvprātīgā darba ietvaros Sicilijā, Itālijā (18-30 gadi)!

Ja esi arī pietiekami spontās, lai uzsāktu 9 mēnešu piedzīvojumu jau tagad un līdz 13.septembrim Tev nav diži plāni, šī ir Tava iespēja!

Dzīvošanas izmaksas (dzīvesvieta un ēdināšana ir apmaksāta, kā arī tiek nodrošināta ik mēneša kabatas nauda).

 

Potenciālajam brīvprātīgajam jābūt ieinteresētam mācīties un pilnveidot pašam sevi, jābūt atvērtam, tolerantam pret citas kultūras pārstāvjiem, jo būs jāstrādā multikulturālā vidē, jāmīl darbs ar bērniem un jauniešiem. Nav nepieciešamas kādas īpašas prasmes, jaunietim jābūt vienkārši atbildīgam, pozitīvam, enerģiskam, komunikablam un, protams, vēlamas angļu valodas pamatzināšanas, lai varētu komunicēt ar pārējiem projekta dalībniekiem un organizatoriem.

 

Projekta laikā Eiropas brīvprātīgie attīstīs gan sociālās, gan arī izglītības prasmes un kompetences. Brīvprātīgie mācīsies plānot, īstenot un pielāgot izglītojošus pasākumus un aktivitātes dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Tiks veicinātas dažādas prasmes un radošums, strādājot arī ar bērniem un jauniešiem.

 

Piesakies te un tagad nosūtot savu CV (angļu valodā) uz francesca.kalat@gmail. vai raksti eleonora.ivanova@rezekne.lv tālr.: 26033202

 

Vairāk informācijas pielikumā.

1 EVS volunteer wanted

kalat presentation

LATVIAN volunteer’s tasks

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums