Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Starptautiskās apmācības „Involving Youth – Strengthening Youth Participation”

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra darbinieki piedalījās  apmācībās “Jauniešu iesaistīšana – jauniešu līdzdalības stiprināšana”. Jau vairākus gadus Rēzekne sadarbojas ar izglītības un brīvā laika organizāciju „Sportjugend im LSB Sachsen-Anhalt”. Šīs sadarbības ietvaros katru novembri notiek apmācības Schierke, Vācijā, kur piedalās sadarbības organizācijas valstis (Čehija, Ungārija, Rumānija, Polija, Vācija, Lietuva, Latvija).

 

Šogad no 15. līdz 17. decembrim notika starptautiskās trīs dienu tiešsaistes apmācības „Involving Youth – Strengthening Youth Participation”. Apmācībās tika aicināti piedalīties Rēzeknes skolu direktoru vietnieki un skolotāji, kas darbojas ar pašpārvaldēm. Triju dienu laikā vācu eksperti apmācīja un dalījās pieredzē, kā veidot digitālas apmācībās, kā motivēt jauniešus, kādus rīkus un metodes izmantot, notika praktiskā darbošanās, tika izanalizēti dažādu rīku priekšrocības un trūkumi, bērnu un jauniešu psiholoģiskie aspekti. Visi eksperti, kas  tika iesaistīti projektā ir praktizējoši pasniedzēji ar vairāku gadu pieredzi digitālo platformu izmantošanā un apmācību sagatavošanā skolās un universitātēs, kas dalījās ar veiksmes stāstiem un savu pieredzi.

 

Tā bija fantastiska iespēja iepazīties ar citu valstu pieredzi, saskarties ar jauniem izaicinājumiem un saņemt jaunas idejas un impulsus turpmākajiem projektiem un darbiem paldies visiem dalībniekiem par iesaisti.

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums