Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

RĒZEKNES JAUNIEŠI TIEKAS “ERUDĪTS – 2018” 3. SPĒLĒ

Trešdien, 2018. gada 24. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos trešajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018”, kas bija veltīta Latvijā svinamajiem svētkiem pavasarī.

 

Konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai padziļinātu vidusskolēnu zināšanas par Latvijas un Eiropas svinamajiem svētkiem; rosinātu skolēnus uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos; kā arī veidotu skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, pieņemt kopīgus lēmumus.

 

Spēlē šoreiz tika pārstāvētas 9 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Par trešās spēles uzvarētājiem ar 19 punktiem kļuva Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskolas komanda. Konkursa 2. vietas ieguvēji ir Rēzeknes 6. vidusskolas komanda ar 18,5 punktiem un trešo vietu ar 15 punktiem ieguva Rēzeknes 5. vidusskola.  Vēlamies izteikt savu pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un radošām atbildēm, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, konkursa “Erudīts-2018” komandai: ARPC jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai, ARPC jaunatnes lietu darbiniecei Danai Pavļukevičai un Ilzei Ontužānei, Erasmus + brīvprātīgajai  Aubrée Monteil no Francijas un Jose  Maria  Cabezuelo Perez no Spānijas, ARPC kolektīvam par atbalstu.

 

Tiekamies 2018. gada 21. februārī 4. spēlē – Latvija. Vasara!

 

Informāciju sagatavoja ARPC jaunatnes lietu darbiniece Ilze Ontužāne

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums