Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Projekts “The Business of Future” Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gada ietvaros.

Projekts “The Business of Future” Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gada ietvaros.

 

Notika aktivitātēs  projekta “The Business of Future” Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gada ietvaros.  Programmas mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisku attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam.

 

Aprīlī  notika jau pirmās apmācības Utenā par e platformu izmantošanu, maijā Rēzeknē notika  divu dienu ART FAIR , līdzīgs gadatirgum , kurā dalībnieki prezentējas savus produktus. Jūnija projekta dalībniekiem notika apmācības par SEO (Search Engine Optimization) , to pielietošanu sava biznesā un produktu popularizēšanā, marketinga un AMAZON PPC (Pay Per Click)  apmācības, kas palīdzes veicināt sava produkta tirdzniecības apjomu kāpumu un sniedz priekšstatu par AMAZON rīka izmantošanu. Jūlijā notika apmācības par reklāmas fotogrāfiju, kas ir paredzēta, lai atbalstītu mārketinga idejas par produktu vai pakalpojumu, kas gala rezultātā veicina klientu ieinteresētību par produktu. Apmācību laikā tika sniegta informācija par  profesionālas attēlu pēcapstrādi un fotomanipulāciju. Projekta dalībniekiem tika nodrošinātas apmācības par uzņēmējdarbības nosacījumiem Latvijā, par biznesa uzsākšanu, reģistrēšanu un pieejamo atbalstu. Notika informatīva tikšanās LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā, lai informētu projekta dalībniekus par iespējam iesaistīties. Biznesa inkubatorā uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem ir iespēja saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai. Inkubatora sniegtā atbalsta mērķis ir attīstīt uzņēmējam tādas prasmes, lai pēc izstāšanās no inkubatora tas spētu patstāvīgi būt konkurētspējīgs un pelnošs. Jau drīz inkubatorā notiks jaunu dalībnieku uzņemšana un projekta dalībniekiem, tā ir lieliska iespēja iesaistīties.

 

Projekta beigās tiks izveidota bezmaksas tiešsaistes e-komercijas programma, kura būs pieejama bezmaksas latviešu, lietuviešu un angļu valodās.

 

Septembrī projekta ietvaros Lietuvā  notiks gadatirgus un  nometne TechCamp, kurā  profesionāli speciālisti 3 dienu laika dalīsies savā pieredzē,  kā atvērt e-veikalu, izmantojot dažādas platformas, SEO, komerciālo fotogrāfiju, mārketingu, uzņēmējdarbības apstākļus un paplašināšanu, piegādi.  Tas radīs 6 jaunus uzņēmumus, kas tiks izveidoti projekta rezultātā.

 

 

 

Projekta vadītāja Eleonora Ivanova

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums