Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Mana izaugsmes iespēja

2019. gada 22.februārī Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notiks pasākums “Mana izaugsmes iespēja”, kas jauniešiem vienuviet piedāvās iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā, mācību kursiem, brīvprātīgo darbu, neformālo un interešu izglītību, ar mērķi palīdzēt izvēlēties sev  piemērotāko izaugsmes ceļu.  Vērtīgu un sev noderīgu informāciju šeit atradīs arī bērni un pieaugušie.

 

Pasākuma “Manas izaugsmes iespējas” viesi būs Latvijas mācību iestādes, kas prezentēs jaunākās mācību programmas un dažādus mācību kursus. Izglītības iestāžu stendos jauniešiem un visiem interesentiem būs iespēja sastapt gan pasniedzējus, gan audzēkņus un studentus, uzzināt kādas mācību un studiju programmas piedāvā katra no iestādēm, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un iegūstamā specialitāte, kā arī uzzināt par tālmācību, e-studijām, studijām ārzemēs, skolēnu apmaiņas programmām. Izstādē varēs saņemt konsultācijas pie karjeras konsultantiem un psihologa, iegūt informatīvus materiālus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs, konkursos, noskatīties kinologu paraugdemonstrējumus un noklausīties lekcijas.

 

Pasākuma “Mana izaugsmes iespēja” laikā jauniešiem ir paredzēta tikšanās ar Rēzeknes pilsētas uzņēmējiem, kuras laikā jaunieši varēs uzdot sev interesējošus jautājumus uzņēmējiem,  kas varētu piedāvāt vakances jauniešu vasaras darbam. Tāpat visiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja aplūkot policijas mašīnu, tikties ar policijas varoņu tēliem , tikties ar VUGD, Valsts policijas un Valsts Robežsardzes koledžas pārstāvjiem un uzzināt par viņu profesijas specifiku un ikdienu, braukt mācību ekskursijās uz Rēzeknes uzņēmumiem, saņemt informāciju par brīvprātīgo darbu vietējā līmenī un Eiropā no EBD veicējiem ARPC “ZEIMUĻS”.

 

Visi laipni gaidīti pasākumā, lai iegūtu informāciju, iedvesmotos, izzinātu, uzdotu jautājumus, dalītos pieredzē un piedalītos aktivitātēs visas dienas garumā!

 

Visas aktivitātes pasākuma dienā ir bez maksas.

 

Norises vieta: Rēzekne, Krasta iela 31.

Norises laiks: 9:00- 16:00

Pasākumu organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”, atbalsta Rēzeknes pilsētas dome un Rēzeknes Izglītības pārvalde.

 

Informācija: Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova, tālr.: 26033202 eleonora.ivanova@rezekne.lv.

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums