Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Līdzdalības darbnīcas

18.martā un 25.martā notika  biedrības “Creative Minds for Culture” kopā ar Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “ Zeimuļs” Jauniešu līdzdalības darbnīcas, jaunieši neformālā veidā iepazinās ar  līdzdalības veidiem, līdzdalības nozīmi un uzzināja par jauniešu iespējām līdzdarboties un attīstīt savas iniciatīvas pilsētas ietvaros.

Aktivitāšu laikā jaunieši izstrādāja iniciatīvu projektus, akcijas un pasākumus, plānoja brīvprātīgo darbu un turpmākus līdzdalības soļus sava skolā, pilsētā, novadā.  Jauniešiem, kas piedalījās darbnīcas būs iespēja piedalīties “Jauniešu interešu aizstāvības akadēmijā ”, kas norisināsies 5.-8.maijā, Gulbenes novadā. Akadēmijas mērķis ir attīstīt jauniešu interešu aizstāvību vietējā līmenī, sniedzot atbalstu līdzdalības iniciatīvu plānošanā.

Aktivitāte tiek īstenota biedrības “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

 

#JauniešuLīdzdalībasPlatforma #interešuaizstāvība #jaunieši #darbsarjauniešiem #CreativeMindsForCulture #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund

#EEAgrants #EEAgrantsLatvia

 

logo rinda

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums