Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Latgales reģiona jaunieši ir ceļā uz bagātību!

Jau piekto gadu pēc kārtas Vislatvijas skolēnu projekts “Esi līderis!” organizē, par tradīciju kļuvušo, biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”. Šogad Latgales reģiona pusfināls norisinājās 7.martā, Rēzeknes Austrumlatvijas  radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, kur jauniešiem bija iespēja kļūt par neatkarīgas ekspertu grupas dalībniekiem, lai pieņemtu dažādus ar loģistiku un uzņēmējdarbību kopumā saistītus lēmumus, apzināties riskus un analizēt savas pieļautās kļūdas uzņēmumam SIA “Liepkalni”. No Latgales reģiona skolām šogad pusfinālā piedalījās 30 komandas.

 

Lai noteiktu biznesa spēļu “Ceļš uz bagātību” labākās komandas, tika organizēti trīs pusfināli – Vidzemes reģiona skolēniem, Zemgales un Kurzemes reģiona skolēniem, un Latgales reģiona skolēniem. Finālsacensībās, kas norisināsies Rīgā, 7.aprīlī, piedalīsies tikai labākās komandas no visiem reģioniem, lai cīnītos par iespēju pretendēt uz Biznesa līdera titulu.

 

Latgales reģiona sacensībās godalgotās vietas ieguva:

 

  1. vieta Tilžas vidusskolas komandai “Biznesa haizivis”, skolnieces Alise Ločmele, Daniela Zelča un Madara Laupace, skolotāja Iveta Kuģeniece.
  2. vieta Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai “Wallstreet”, skolēni Artis Laganvoskis, Mihails Sidorins, Sandis Čerņavskis, skolotāja Ieva Eriņa.
  3. vieta Balvu Valsts ģimnāzijas komandai “Bagātību sala”, skolnieces Amanda Sirmā, Sanda Livzeniece, skolotāja Biruta Šāvele.

 

Projekts „Esi līderis!” jau septiņpadsmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā! Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

 

Vairāk informācijas:

Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija

Tālr. 67261182

www.esilideris.lv

info@esilideris.lv

Baiba Valdmane
Tālrunis : 67261182
E-pasts: baiba.valdmane@esilideris.lv; info@esilideris.lv

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums