Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Jauniešu mazā biznesa projektu konkursa rezultāti

Noslēdzies Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „ZEIMUĻS”” konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu mazā biznesa  projektiem. Konkursa mērķis – atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā. Līdz 2021. gada 19. martam Rēzeknes pilsētā deklarētajiem  jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem kā arī  Rēzeknes pilsētas teritorijā reģistrētajiem  jaundibinātajiem individuālajiem  komersantiem  un uzņēmumiem bija iespēja iesniegt savu projekta pieteikumu.

 

Tika iesniegts Metāla objektu ražošanas darbnīcas “KRINOP”( “Kreatīva Rēzeknes individuāla nodarbība/ otrreizēja pārstrāde”) projekts. Projekta pieteicējs –  Nikolajs Krištopāns, kurš ir ieplānojis izveidot metāla apstrādes un dizaina darbnīcu, kas izstrādās un ražos jaunus produktus. Jauniešu mazā biznesa projektu izskatīšanas komisija apstiprināja šo projektu un piešķīra 1181.77 eiro.

 

Vēlamies mudināt jauniešus būt aktīviem, ticēt sapņiem un jau tagad sākt plānot savas biznesa idejas, lai jau nākošajā gadā varētu piedalīties ikgadējā Jauniešu mazo biznesa projektu konkursā, kas sniedz lielisku iespēju – ideju pārvērst mazā biznesā.

 

 

Jaunatnes darbiniece Ilze Ontužāne

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums