Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Izvēlēts  “POPiela” logo un noskaidrota šī gada tēma

Ir noskaidroti jauniešu konkursa “POPiela” logo konkursa un šī gada tēmas konkursa rezultāti. Žūrijas vērtēšanai tika iesniegti 7 logo dizaina projekti un 8 tēmas nosaukuma idejas. Jau tradicionāli  “POPiela” ir jauniešu konkurss, kurā radošums un idejas plūst aumaļām, lai izvērtētu iesūtīto pieteikumu atbilstību mērķauditorijas prasībām, pirms konkursu komisijas darba, iesniegtie darbi tika nodoti Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes dalībnieku izvērtēšanai.  Jaunieši izteica savu viedokli, diskutēja par iesniegto darbu aktualitāti un atbilstību vērtēšanas kritērijiem.

 

Konkursā iesniegtie logo dizaina projekti pārsteidza ar savu dažādību un pretendentu iztēles bagātību. Par “POPiela” logo dizaina konkursa uzvarētāju žūrija atzina Viktorijas Loktionovas logo dizaina projektu. Viktorijas izstrādātais logo dizaina projekts ir vienkāršs, vienlaikus uzmanību piesaistošs, inovatīvs, pievilcīgs, viegli uztverams, kā arī veicina “POPiela” tradīciju turpināšanu un jaunu tradīciju aizsākšanu.

 

Par  atbilstošāko un saistošāko tēmu jauniešu konkursam “POPiela 12”  žūrija ir atzinusi Viktorijas Blūmas tēmas variantu  –  “POP Revolution – NO LIMIT”.  Šogad POPielā mūs sagaida pop žanra revolūcija, spilgtākie popkultūras pārstāvju uzgājieni, jauniešu deju un aktiermākslas maksimuma un unikalitātes atklāšana.

Apsveicam meitenes ar gūtajiem panākumiem un vēlamies pateikties visiem par ieguldīto darbu un radošumu!

Jaunieši, aktivizējaties, ir pienācis Jūsu “POP Revolution – NO LIMIT” laiks!

 

Informējam, ka jauniešu konkurss “POP iela 12” šogad notiks 6. decembrī, plkst. 17:00, Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras namā.

 

Informāciju sagatavoja Ilvija Pisarenko, 

Interešu izglītības skolotāja jauniešu jomā

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”

 

 

 

 

 

 

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums