Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Izsludināti konkursi par jauniešu konkursa “POPiela” logo dizaina izstrādi un šī gada konkursa tēmas nosaukuma ideju

Šogad jau trīspadsmito gadu pēc kārtas tiks rīkots jauniešu iemīļotais pasākums “POPiela”. Pasākumā katru gadu piedalās jaunieši gan no Rēzeknes skolām, gan  pārstāvji no Latgales novada skolām un organizācijām, krāsaini, interesanti un oriģināli  priekšnesumi priecē mūs ik gadu.

 

Šis gads būs vēl radošāks un īpašāks par citiem, jauniešiem tiek dota iespēja iesaistīties jau pasākuma plānošanas stadijā, piedaloties konkursā un piedāvājot jauniešiem aktuālu un jauniešu jaunradi un pašiniciatīvu veicinošu konkursa tēmu pasākumam “POP ielai 12”.

 

Kā arī, lai veicinātu pasākuma atpazīstamību un stiprinātu tā tēlu, ikviens interesents ir aicināts piedalīties logo konkursā, iesniedzot savu oriģinālo un neparasto ideju, kā varētu izskatīties  jauniešu konkursa “POP iela” logo. Jauniešu iemīļotais pasākums alkst iegūt vienkāršu, vienlaikus, inovatīvu, pievilcīgu uzmanību piesaistošu logo, kurš tiks izmantots kā pasākuma atpazīšanas zīme poligrāfiskajos izdevumos, reklāmas materiālos, pasākumu vizuālajā noformējumā, diplomos un suvenīros, ne tikai šogad , bet arī turpmākos gados.

 

Jauniešu Atvērtais Centrs “JACis” aicina ikvienu interesentu piedalīties “POPielas” logo dizaina konkursā un/vai “POPiela 12” tēmas nosaukuma konkursā!

 

Darbi iesniedzami Jauniešu Atvērtajā Centrā “JACis”, Kr.Valdemāra iela 21 (pretī Policijas ēkai) vai elektroniskā formā, nosūtot tos uz e-pasta adresi: jacislv@gmail.com.

 

POPielas 12 temas nolikums

 

POPielas logo nolikums

 

Gaidīsim Jūsu pieteikumus līdz šī gada  2. oktobrim (ieskaitot)!

 

Papildus informāciju varat iegūt Jauniešu Atvērtajā Centrā “JACis” , rakstot uz e-pastu jacislv@gmail.com vai arī zvanot pa tālruni 26455077 vai 28705660.

 

 

 

 

 

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums