Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Eiropas brīvprātīgais darbs Zeimulī

Ir sācies jauns mācību gads un ARPC “Zeimulī” ir ieradušies jauni, enerģijas pilni Eiropas brīvprātīgā darba veicēji no Krievijas, Francijas un Spānijas projekta “EVS-one goal for all” (līguma nr. 2017-2-LV02-KA105-001656) ietvaros.

 

Evgeniia Pshenichnikova ir ieradusies pie mums no Krievijas Federācijas 1.septembrī un pašlaik plāno savas aktivitātes Rēzeknes pilsētas bērniem un jauniešiem, bet droši var teikt, ka visus mūs sagaida daudzi interesanti un varbūt vēl nebijuši pasākumi un aktivitātes, jo brīvprātīgie ir entuziasma un radošuma pilni.

 

Brīvprātīgā no Krievijas Evgeniia ir aktīvi darbojusies jaunatnes jomā, ir veikusi brīvprātīgo darbu Formula 1 “Russian Grand Prix” 2015./2016.gadā, ir bijusi Basketbola kluba vienotās līgas maču “VTB United League” Permas apgabala brīvprātīgā 2016./2017. sezonas spēlēs, ir piedalījusies vairākos Jauniešu forumos, kas noritējuši starp Ķīnas un Krievijas jauniešiem, ir piedalījusies starptautiskajā forumā “Krievijas brīvprātīgais 2016”. Septembrī Evgeniia aicina visus bērnus un jauniešus uz radošām darbnīcām, kas notiks katru otrdienu un trešdienu ARPC JIC “Draugu centrs”, arīdzan uz diskusiju klubiņu, kurā tiks pārrunātas dažādas tēmas un jautājumi, kā arī bērniem vecumā no 6-11 gadiem apgūt angļu valodu bez maksas. Angļu valoda bērniem vecumā no 6-8 gadiem notiks katru pirmdienu plkst. 17:00, ARPC “Zeimuļs” telpā 2.9, savukārt bērni vecumā no 9-11 gadiem tiek aicināti apgūt angļu valodu katru ceturtdienu tai pašā laikā un telpā.

 

Zeimuļa komandai ir pievienojusies arī Aubree Monteil no Francijas. Jauniete ir ļoti radoša, ir absolvējusi Mākslas vēstures bakalaura programmu, ir aizrauta ar zīmēšanu un gleznošanu. Aubree katram interesentam piedāvā apgūt franču valodu, kas notiks katru otrdienu plkst. 17:00 ARPC “Zeimuļs” telpā 2.9, bērniem un jauniešiem iesaistīties animācijas filmiņu veidošanas darbnīcā, apmeklēt zinātniski eksperimentālo darbnīcu, kurā tiks veidotas neparastas lietas un būs iespēja iesaistīties vairākos zinātniskajos eksperimentos kopā ar Aubree, kā arī apmeklēt uz teatrāliem elementiem balstītu skatuves pulciņu, kas pašai jaunietei ir ļoti aktuāls un tuvs.

 

Brīvprātīgā Lourdes Pons ir jauna skolotāja, kas ieradusies pie mums no Spānijas. Jauniete ir ieguvusi Pirmsskolas pedagoga izglītību, ir vadījusi vairākas brīvā laika aktivitātes bērniem un jauniešiem dzimtās pilsētas jauniešu centrā. Projekta ietvaros Lourdes katram interesentam piedāvā iesaistīties radošajās darbnīcās, apmeklēt pasākumus, kuri palīdzēs labāk izprast Spānijas kultūru un tradīcijas, kā arī apgūt spāņu valodu, kas notiks katru ceturtdienu plkst.17:00, ARPC “Zeimuļs” telpā 2.10, kā arī jauniešiem iesaistīties spraigajā angļu sarunvalodas klubiņā, kas sāksies jau otrdien plkst.17:00.

 

27.septembrī plkst. 17:00 ARPC “Zeimuļs” brīvprātīgās ielūdz arī katru interesentu apmeklēt pasākumu, kas tiks veltīts “Eiropas valodu dienai”, kura laikā tiks izspēlēti dažādi valodu uzdevumi un spēles, kā arī apgūti jauni vārdi un frāzes.

 

Plašāka informācija ir pieejama pa tālr. 64622599

 

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Dana Pavļukeviča

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums