Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Aicinām uz pasākumu “ Vēlbrokastis ar lēmumu pieņēmējiem”.

Trešdien, 30. janvārī plkst. 11.00 Rēzeknes pilsētas domes lielajā zālē ceturto gadu pēc kārtas norisināsies “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes rīkotā neformāla jauniešu, politiķu un lēmumu pieņēmēju tikšanās “Vēlbrokastis ar lēmumu pieņēmējiem”.

 

Pasākums “Vēlbrokastis ar lēmumu pieņēmējiem” ir iedrošinājis jauniešus runāt ar politiķiem, paust savu viedokli, attīstīt savas idejas un tas ir milzīgs solis ceļā uz individuālo un pilsētas attīstību. Šis pasākums ļauj arī politiķiem paskatīties uz daudzām aktuālām lietām no jaunieša skatupunkta. Galvenais mērķis ir veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju (deputātu, pašvaldības darbinieku, iestāžu vadītāju) savstarpējo dialogu. Pasākums “Vēlbrokastis, jeb Brunch ar lēmumu pieņēmējiem” ir tikai neliels solis veiksmīgai turpmākajai sadarbībai.

 

Tikšanās ietvaros jaunieši diskutēs par Rēzeknes pilsētas un jauniešu aktuālajām problēmām, meklēs kopīgus risinājumus, kā arī izstrādās kopīgas pasākumu idejas. Šis pasākums dos iespēju satikties, iepazīties un pārrunāt jauniešiem aktuālus jautājumus. Jauniešiem tā nereti ir pirmā iespēja tieši un nepastarpināti uzrunāt lēmumu pieņēmējus, izstāstīt par sev svarīgo un uzdot jautājumus, savukārt lēmumu pieņēmējiem tā ir iespēja dzirdēt par jauniešiem aktuālo no „pirmavota” – paša jaunieša.

 

Aicinām jauniešus un skolas pārstāvjus, kas ikdienā strādā ar jauniešiem uz pasākumu!

 

Vairāk informācijas: Eleonora Ivanova, ARPC jaunatnes lietu speciāliste, epasts: eleonora.ivanova@rezekne.lv; tālr.: 26033202

 

Nav komentāru

Vārds, Uzvārds

Jautājums vai ierosinājums